ul. Mobilna 5, 25-415 Wołoszyn kontakt@epicentrosolidale.org

Najciekawsze żyrandole

Żyrandol jest przykładem elementu wyposażenia wnętrz, bez którego nie będzie się dało funkcjonować. Dobrze przygotowany pod kątem danego mieszkania i jego wnętrz będzie rzucał snop światła na książkę czy też gazetę w czasie wieczoru. Trudno będzie bez dobrze dopasowanego żyrandola funkcjonować. Jak więc będzie można go należycie wykorzystać? Mamy w tym względzie kilka podpowiedzi.

Sufitowe lampy

lampa sufitowaJeśli chodzi o eleganckie lampy na sufit, to idealne rozwiązanie będzie takie, gdy stworzymy wnętrza w stylu angielskim, klasycznym bądź industrialnym. W tym ostatnim mogą one spełnić również rolę kontrastową czy też skupiającą uwagę. Na pewno elementem ponadczasowym jest zawsze żyrandol, który będzie mocno zdobiony. Będzie się je przygotowywać z kamieni mocno błyszczących, które świetnie wyglądają i to nie tylko w barokowych wnętrzach. Można je bez problemu przypasować do stylu glamour w mieszkaniach. To dekoracja, która będzie świetnie się prezentować a żarówki też będą tam wyjątkowe inne niż w lampach LED.

Lampa wisząca

lampa wiszącaPoza dekoracyjnymi z dodatkiem przepychu lampami mamy również takie, które mają lekką formę i wyjątkowy klimat. Uwagę zwracać mogą między innymi żyrandole z motywami kwiatowymi oraz takie prezentujące się delikatnie. Warto sprawdzać produkty ręcznie przygotowywane, które jak się zdaje są zawsze doskonałe i świetnie wyglądają. Taki żyrandol dobrze dopasowany będzie elementem doskonałym do każdego wnętrza. .

Żyrandole do salonu

żyrandol do salonu​Jeśli decydujemy się na nowoczesne, ale jednocześnie eleganckie połączenie dobrze będzie sprawdzać jak wyglądaj również elementy metaliczne. Prosty, chłodny design, który łączy się z kryształowymi kamieniami na cienkich sznureczkach to oznaka minimalizmu. Do tego typu żyrandoli nie będzie trzeba mieć wiele dodatków, ponieważ sam w sobie jest to opcja dekoracyjna. Jeśli chcemy mieć świetną propozycję żyrandoli należy przede wszystkim poznać różne propozycje i decyzje potem racjonalnie podejmować. Oczywiście musimy pamiętać, że także wybieranie dodatków jest bardzo ważne i trzeba szukać takich dobrze dopasowanych.